Borchgrevink, Ridley(1898-1981)
Sovende hund 1961
Litografi, lysmål
24x22
Signert og datert nede t.h.: Ridley Borchgrevink. -61
Dedikasjon nede t.v.
Vurdering
NOK 1 500
Auksjonert onsdag 18. juni 2003 kl 19:00
Tilslag NOK 1 200
Litografi, lysmål
24x22
Dedikasjon nede t.v.
Vurdering
NOK 1 500