Sommerauksjon

Auksjon onsdag 18. juni 2003 kl 19:00

Oslo

Borchgrevink, Ridley (1898-1981)
Sovende hund 1961

Litografi, lysmål
24x22
Signert og datert nede t.h.: Ridley Borchgrevink. -61

Dedikasjon nede t.v.

Auksjonert onsdag 18. juni 2003 kl 19:00

Vurdering
NOK 1 500