Sommerauksjon

Auksjon onsdag 18. juni 2003 kl 19:00

Oslo

Chagall, Marc (1887-1985)
L Equyere

Litografi, lysmål
36x53
Signert nede t.h.: Marc Chagall

Nummerert nede t.v.: 58/100. M.153.

Auksjonert onsdag 18. juni 2003 kl 19:00

Vurdering
NOK 30 000