Auksjon onsdag 18. juni 2003 kl 19:00
Borchgrevink, Ridley(1898-1981)
Studie av elghoder 1951

Blandingsteknikk, lysmål
27x36
Signert og datert nede t.h.: Ridley Borchgrevink. Stockholm. okt. - 51.

Vurdering
NOK 3 000–5 000

Auksjonert onsdag 18. juni 2003 kl 19:00