Sommerauksjon

Auksjon onsdag 18. juni 2003 kl 19:00

Oslo

Eikaas, Ludvig (1920-2010)
Kirke 1947

Litografi, lysmål
37x45
Signert og datert nede på midten: Ludvik Eikaas/47

Nummerert nede t.v.: 1/12

Auksjonert onsdag 18. juni 2003 kl 19:00

Vurdering