Eikaas, Ludvig(1920-2010)
Kirke 1947
Litografi, lysmål
37x45
Signert og datert nede på midten: Ludvik Eikaas/47
Nummerert nede t.v.: 1/12
Vurdering
Auksjonert onsdag 18. juni 2003 kl 19:00
Tilslag NOK 3 200
Litografi, lysmål
37x45
Nummerert nede t.v.: 1/12
Vurdering