Chagall, Marc(1887-1985)
Le peintre aux trois bouquets
Litografi, lysmål
43x32
Signert nede t.h.: Marc Chagall
Nummerert nede t.v.: 9/50. Paris 1981. M. 998.
Vurdering
Auksjonert onsdag 18. juni 2003 kl 19:00
Litografi, lysmål
43x32
Vurdering