Auksjon onsdag 18. juni 2003 kl 19:00
Chagall, Marc(1887-1985)
Le peintre aux trois bouquets

Litografi, lysmål
43x32
Signert nede t.h.: Marc Chagall

Nummerert nede t.v.: 9/50. Paris 1981. M. 998.

Vurdering

Auksjonert onsdag 18. juni 2003 kl 19:00