Eikaas, Ludvig(1920-2010)
Olje på plate
48x60
Signert nede t.h.: Ludv. Eikaas
Påtegnet med tittel på baksiden av rammen.
Vurdering
Auksjonert onsdag 18. juni 2003 kl 19:00
Tilslag NOK 9 000
Olje på plate
48x60
Vurdering