Sommerauksjon

Auksjon onsdag 18. juni 2003 kl 19:00

Oslo

Eikaas, Ludvig (1920-2010)

Olje på plate
48x60
Signert nede t.h.: Ludv. Eikaas

Påtegnet med tittel på baksiden av rammen.

Auksjonert onsdag 18. juni 2003 kl 19:00

Vurdering