Auksjon onsdag 18. juni 2003 kl 19:00
Eikaas, Ludvig(1920-2010)

Olje på plate
48x60
Signert nede t.h.: Ludv. Eikaas

Påtegnet med tittel på baksiden av rammen.

Vurdering

Auksjonert onsdag 18. juni 2003 kl 19:00

Tilslag NOK 9 000