Sommerauksjon

Auksjon onsdag 18. juni 2003 kl 19:00

Oslo

Eckersberg, Johan Fredrik (1822-1870)
Kystlandskap, Norge 1856

Olje på lerret
41x61
Signert og datert nede t.v.: JF Eckersberg 1856

Auksjonert onsdag 18. juni 2003 kl 19:00

Vurdering