From, Einar(1872-1972)
Damskip i rom sjø 1904
Olje på lerret
60x96
Signert og datert nede t.h.: Einar From 1904-
Vurdering
Auksjonert onsdag 18. juni 2003 kl 19:00
Tilslag NOK 11 000
Olje på lerret
60x96
Vurdering