Auksjon onsdag 18. juni 2003 kl 19:00
From, Einar(1872-1972)
Damskip i rom sjø 1904

Olje på lerret
60x96
Signert og datert nede t.h.: Einar From 1904-

Vurdering

Auksjonert onsdag 18. juni 2003 kl 19:00

Tilslag NOK 11 000