Gleditsch, Rolf Juell(1892-1984)
Narbuvoll gård i Østerdalen
Olje på plate
46x55
Signert nede t.h.: R. Juell-Gleditsch
Påtegnet med tittel og signert på baksiden av platen.
Vurdering
Auksjonert onsdag 18. juni 2003 kl 19:00
Tilslag NOK 2 800