Auksjon onsdag 18. juni 2003 kl 19:00
Gleditsch, Rolf Juell(1892-1984)
Narbuvoll gård i Østerdalen

Olje på plate
46x55
Signert nede t.h.: R. Juell-Gleditsch

Påtegnet med tittel og signert på baksiden av platen.

Vurdering

Auksjonert onsdag 18. juni 2003 kl 19:00

Tilslag NOK 2 800