Auksjon onsdag 18. juni 2003 kl 19:00
Frang, Thomas(1889-1968)
Skjærgårdslandskap

Olje på lerret
50x61
Signert nede t.v.: Frang

Kunstneren malte mange bilder fra Tjøme. Dette motivet kan være hentet derfra.

Vurdering
NOK 3 000–5 000

Auksjonert onsdag 18. juni 2003 kl 19:00

Tilslag NOK 4 600