Sommerauksjon

Auksjon onsdag 18. juni 2003 kl 19:00

Oslo

Moe, Carl
Landskap med stabbur

Olje på lerret
50x40
Signert nede t.h.: Carl Moe

Auksjonert onsdag 18. juni 2003 kl 19:00

Vurdering