Moe, Carl
Landskap med stabbur
Olje på lerret
50x40
Signert nede t.h.: Carl Moe
Vurdering
Auksjonert onsdag 18. juni 2003 kl 19:00
Tilslag NOK 2 000 med forbehold
Olje på lerret
50x40
Signert nede t.h.: Carl Moe
Vurdering