H-Mark, Anthony(1817-1886)
Seilskute i åpent farvann
Olje på lerret
75x100
Signert nede t. h.: H Anthony.
Vurdering
Auksjonert lørdag 19. august 2000 kl 15:00
Olje på lerret
75x100
Vurdering