Sommerauksjon

Auksjon onsdag 18. juni 2003 kl 19:00

Oslo

Hennig, Otto (1871-1920)
Kald vinteraften

Olje på lerret
48x72
Signert nede t.h.: O. Hennig

Påtegnet med tittel på baksiden, på blindrammen: Kold Vinteraften.

Auksjonert onsdag 18. juni 2003 kl 19:00

Vurdering