Hennig, Otto(1871-1920)
Gammel bøkeskog, høst 1918
Olje på lerret
60x91
Signert og datert nede t.v.: Otto Hennig 18.
Påtegnet med tittel på baksiden, på blindrammen: Gammel Bökeskov, höst.
Vurdering
Auksjonert onsdag 18. juni 2003 kl 19:00
Tilslag NOK 4 000 med forbehold