Sommerauksjon

Auksjon onsdag 18. juni 2003 kl 19:00

Oslo

Hjersing, Arne (1860-1926)
Solberg Gård i Asker

Olje på lerret, oppklebet på plate
26x44
Signert nede t.h.: A Hjersing.

Påtegnet på baksiden av platen: Solberg i Asker.

Auksjonert onsdag 18. juni 2003 kl 19:00

Vurdering
NOK 3 000–5 000