Auksjon onsdag 18. juni 2003 kl 19:00
Hjersing, Arne(1860-1926)
Solberg Gård i Asker

Olje på lerret, oppklebet på plate
26x44
Signert nede t.h.: A Hjersing.

Påtegnet på baksiden av platen: Solberg i Asker.

Vurdering
NOK 3 000–5 000

Auksjonert onsdag 18. juni 2003 kl 19:00

Tilslag NOK 2 000