Hjersing, Arne(1860-1926)
Solberg Gård i Asker
Olje på lerret, oppklebet på plate
26x44
Signert nede t.h.: A Hjersing.
Påtegnet på baksiden av platen: Solberg i Asker.
Vurdering
NOK 3 000–5 000
Auksjonert onsdag 18. juni 2003 kl 19:00
Tilslag NOK 2 000