Holbø, Halvdan(1907-1995)
Januar, Lillehammer 1984
Olje på plate
46x42
Signert og datert nede t.v.: Halvdan Holbø 1984
Påtegnet med tittel på baksiden.
Vurdering
NOK 3 000
Auksjonert lørdag 19. august 2000 kl 15:00
Tilslag NOK 4 200
Olje på plate
46x42
Vurdering
NOK 3 000