Friluftsauksjon

Auksjon lørdag 19. august 2000 kl 15:00

Holbø, Halvdan (1907-1995)
Sommer ved Sjodalsvatn 1975-78

Olje på lerret
65x81
Signert og datert nede t.v.: Halvdan Holbø 1975-78

Påtegnet med tittel, samt: Halvdan Holbø: "Bygevær", Sjodalen, på baksiden.

Auksjonert lørdag 19. august 2000 kl 15:00

Vurdering