Auksjon lørdag 19. august 2000 kl 15:00
Holbø, Halvdan(1907-1995)
Sommer ved Sjodalsvatn 1975-78

Olje på lerret
65x81
Signert og datert nede t.v.: Halvdan Holbø 1975-78

Påtegnet med tittel, samt: Halvdan Holbø: "Bygevær", Sjodalen, på baksiden.

Vurdering

Auksjonert lørdag 19. august 2000 kl 15:00

Tilslag NOK 5 000