Holbø, Halvdan(1907-1995)
Sommer ved Sjodalsvatn 1975-78
Olje på lerret
65x81
Signert og datert nede t.v.: Halvdan Holbø 1975-78
Påtegnet med tittel, samt: Halvdan Holbø: "Bygevær", Sjodalen, på baksiden.
Vurdering
Auksjonert lørdag 19. august 2000 kl 15:00
Tilslag NOK 5 000