Auksjon onsdag 18. juni 2003 kl 19:00
Hansteen, Nils(1855-1912)
Dampbåt og seilbåt

Olje på lerret, oppklebet på plate
17x20
Signert (sekundært?) nede t.h.: NH.

Påtegnet på baksiden av platen: Niels Hansteen Studie.

Vurdering
NOK 3 000–5 000

Auksjonert onsdag 18. juni 2003 kl 19:00