Auksjon onsdag 18. juni 2003 kl 19:00
Kihle, Harald(1905-1997)
Det regner i Austbø

Olje på plate
37x46
Signert nede t.h.: H Kihle

Signert og påtegnet med tittel, samt : Rauland Telemark 1949, på baksiden av platen.

Vurdering
NOK 30 000

Auksjonert onsdag 18. juni 2003 kl 19:00

Tilslag NOK 15 000