Sommerauksjon

Auksjon onsdag 18. juni 2003 kl 19:00

Oslo

Kihle, Harald (1905-1997)
Snøføyke over Ormeggen, Vinje 1955

Olje på plate
33x41
Signert og datert nede t.h.: H Kihle - 55

Påtegnet med tittel, datert, okt. 1955 og signert på baksiden av platen.

Auksjonert onsdag 18. juni 2003 kl 19:00

Vurdering

Tilslag NOK 10 500