Auksjon lørdag 19. august 2000 kl 15:00
Singdahlsen, Andreas(1855-1947)
Fra Modum

Olje på lerret
34x44
Signert og datert nede t.h.: A Singdahlsen 1884.

Påtegnet med tittel på baksiden.

Vurdering
NOK 3 000

Auksjonert lørdag 19. august 2000 kl 15:00

Tilslag NOK 5 000