Singdahlsen, Andreas(1855-1947)
Fra Modum
Olje på lerret
34x44
Signert og datert nede t.h.: A Singdahlsen 1884.
Påtegnet med tittel på baksiden.
Vurdering
NOK 3 000
Auksjonert lørdag 19. august 2000 kl 15:00
Tilslag NOK 5 000
Olje på lerret
34x44
Vurdering
NOK 3 000