Sommerauksjon

Auksjon onsdag 18. juni 2003 kl 19:00

Oslo

Sitje, Joronn (1897-1982)
Danser 1956

Olje på lerret
81x60
Signert og datert nede t.v.: Joronn Sitje -56-

Påtegnet med tittel på baksiden av lerretet.

Auksjonert onsdag 18. juni 2003 kl 19:00

Vurdering