Sitje, Joronn(1897-1982)
Danser 1956
Olje på lerret
81x60
Signert og datert nede t.v.: Joronn Sitje -56-
Påtegnet med tittel på baksiden av lerretet.
Vurdering
Auksjonert onsdag 18. juni 2003 kl 19:00
Tilslag NOK 4 000
Olje på lerret
81x60
Vurdering