Sommerauksjon

Auksjon onsdag 18. juni 2003 kl 19:00

Oslo

Wentzel, Gustav (1859-1927)
Landskap 1915

Olje på lerret
50x80
Signert og datert nede t.h.: Gustav Wentzel 1915

Auksjonert onsdag 18. juni 2003 kl 19:00

Vurdering