Sommerauksjon

Auksjon onsdag 18. juni 2003 kl 19:00

Oslo

Krohg, Christian (1852-1925)
Lystring

Olje på lerret
25x32
Signert nede t.h.: C. Krohg

Malt i Nes 1900/01.

Auksjonert onsdag 18. juni 2003 kl 19:00

Vurdering
NOK 30 000–50 000