Krohg, Christian(1852-1925)
Lystring
Olje på lerret
25x32
Signert nede t.h.: C. Krohg
Malt i Nes 1900/01.
Vurdering
NOK 30 000–50 000
Auksjonert onsdag 18. juni 2003 kl 19:00
Olje på lerret
25x32
Signert nede t.h.: C. Krohg
Malt i Nes 1900/01.
Vurdering
NOK 30 000–50 000