Sommerauksjon

Auksjon onsdag 18. juni 2003 kl 19:00

Oslo

Kihle, Harald (1905-1997)
Guro rid forbi 1974

Litografi, lysmål
60x50
Signert og datert nede t.h.: Harald Kihle -74

Nummerert nede t.v.: 107/140.

Auksjonert onsdag 18. juni 2003 kl 19:00

Vurdering

Tilslag NOK 12 500