Kihle, Harald(1905-1997)
Guro rid forbi 1974
Litografi, lysmål
60x50
Signert og datert nede t.h.: Harald Kihle -74
Nummerert nede t.v.: 107/140.
Vurdering
Auksjonert onsdag 18. juni 2003 kl 19:00
Tilslag NOK 12 500
Litografi, lysmål
60x50
Nummerert nede t.v.: 107/140.
Vurdering