Auksjon onsdag 18. juni 2003 kl 19:00
Kihle, Harald(1905-1997)
Guro rid forbi 1974

Litografi, lysmål
60x50
Signert og datert nede t.h.: Harald Kihle -74

Nummerert nede t.v.: 107/140.

Vurdering

Auksjonert onsdag 18. juni 2003 kl 19:00

Tilslag NOK 12 500