Sommerauksjon

Auksjon onsdag 18. juni 2003 kl 19:00

Oslo

Dyck, Victor van (1862-1949)
Familien holder konsert 1917

Olje på lerret
60x82
Signert og datert nede t.v.: Victor van Dyck 1917

Auksjonert onsdag 18. juni 2003 kl 19:00

Vurdering
NOK 20 000

Tilslag NOK 12 000