Sommerauksjon

Auksjon onsdag 18. juni 2003 kl 19:00

Oslo

Sitter, Inger (1929-2015)
Komposisjon 1961

Litografi, lysmål
46x58
Signert og datert nede t.h.: Inger Sitter 61

Påtegnet nede t.v.: Prøvetrykk no 5. Påtegnet med dedikasjon nede på arket.

Auksjonert onsdag 18. juni 2003 kl 19:00

Vurdering
NOK 5 000