Sommerauksjon

Auksjon onsdag 18. juni 2003 kl 19:00

Oslo

Riis, Bendik (1911-1988)
Skogslandskap med tjern

Olje på plate
73x92
Signert nede t.v.: Bendik Riis

Auksjonert onsdag 18. juni 2003 kl 19:00

Vurdering