Sommerauksjon

Auksjon onsdag 18. juni 2003 kl 19:00

Oslo

Riis, Bendik (1911-1988)
Bekkesuset i rimslør

Olje på lerret
32x49
Signert nede t.h.: Bendik Riis

Påtegnet med tittel på lapp på baksiden.

Auksjonert onsdag 18. juni 2003 kl 19:00

Vurdering
NOK 20 000