Riis, Bendik(1911-1988)
Bekkesuset i rimslør
Olje på lerret
32x49
Signert nede t.h.: Bendik Riis
Påtegnet med tittel på lapp på baksiden.
Vurdering
NOK 20 000
Auksjonert onsdag 18. juni 2003 kl 19:00
Olje på lerret
32x49
Vurdering
NOK 20 000