Sommerauksjon

Auksjon onsdag 18. juni 2003 kl 19:00

Oslo

Ukjent, kunstner
Barn på svaberg 1933

Olje på lerret
44x58
Signert og datert nede t.v.: Bjarne Thorèn 1933

Auksjonert onsdag 18. juni 2003 kl 19:00

Vurdering
NOK 3 000–5 000