Sommerauksjon

Auksjon onsdag 18. juni 2003 kl 19:00

Oslo

Ukjent, kunstner
Dampskibet Solviken

Olje på papp
22x36
Signert nede t.h.: E Gulbrandsen Oslo

Auksjonert onsdag 18. juni 2003 kl 19:00

Vurdering
NOK 2 000