Zorn, Anders(1860-1920)
Balance 1919
Radering, lysmål
21x15
Signert nede t.h.: Zorn
Signert og datert i platen: Zorn 1919
Asplund nr. 287.
Vurdering
Auksjonert lørdag 19. august 2000 kl 15:00
Tilslag NOK 17 000
Radering, lysmål
21x15
Signert nede t.h.: Zorn
Asplund nr. 287.
Vurdering