Sommerauksjon

Auksjon onsdag 18. juni 2003 kl 19:00

Oslo

Folkestad, Bernhard (1879-1933)
Løvtrær i høstdrakt med skjærer 1914

Olje på lerret
94x84
Signert og datert nede t.v.: B. Folkestad. 1914.

Auksjonert onsdag 18. juni 2003 kl 19:00

Vurdering
NOK 30 000