Auksjon onsdag 18. juni 2003 kl 19:00
Folkestad, Bernhard(1879-1933)
Løvtrær i høstdrakt med skjærer 1914

Olje på lerret
94x84
Signert og datert nede t.v.: B. Folkestad. 1914.

Vurdering
NOK 30 000

Auksjonert onsdag 18. juni 2003 kl 19:00