Sommerauksjon

Auksjon onsdag 18. juni 2003 kl 19:00

Oslo

Folkestad, Bernhard (1879-1933)
Interiør med kvinne som plukker fugl 1931

Olje på lerret
70x80
Signert og datert nede t.v.: Bernhard Folkestad 1931

Auksjonert onsdag 18. juni 2003 kl 19:00

Vurdering

Tilslag NOK 25 000 med forbehold