Auksjon lørdag 19. august 2000 kl 15:00
Zorn, Anders(1860-1920)
Bondejente

Radering, lysmål
19x14
Signert nede t. h.: Zorn. Signert og datert i platen: Zorn 1918.

Asplund nr.

Vurdering
NOK 7 000–9 000

Auksjonert lørdag 19. august 2000 kl 15:00

Tilslag NOK 6 000