Zorn, Anders(1860-1920)
Bondejente
Radering, lysmål
19x14
Signert nede t. h.: Zorn. Signert og datert i platen: Zorn 1918.
Asplund nr.
Vurdering
NOK 7 000–9 000
Auksjonert lørdag 19. august 2000 kl 15:00
Tilslag NOK 6 000
Radering, lysmål
19x14
Asplund nr.
Vurdering
NOK 7 000–9 000