Sommerauksjon

Auksjon onsdag 18. juni 2003 kl 19:00

Oslo

Ukjent, kunstner
Låveinteriør

Olje på plate
51x66
Utydelig signert og datert nede på midten: EV. 1634

Påtegnet på plakett på rammen: Dirk Wyntrack (before 1625-1678). Maleriet er i stilen til Dirk Wyntrack med 1600-talls barokke interiører, gjerne som her låveinteriører med dyr, fugler og rotfrukter. Maleriet er malt på 1600-tallet.

Auksjonert onsdag 18. juni 2003 kl 19:00

Vurdering
NOK 20 000