Sommerauksjon

Auksjon onsdag 18. juni 2003 kl 19:00

Oslo

Ukjent, kunstner
Vinterlandskap med skispor

Olje på lerret
53x70
Signert nede t.h.: Bj Mauritz L

Kunstnerens navn er antagelig: Bjarne Mauritz Larsen.

Auksjonert onsdag 18. juni 2003 kl 19:00

Vurdering
NOK 1 500–2 000