Sommerauksjon

Auksjon onsdag 18. juni 2003 kl 19:00

Oslo

Pahr-Iversen, Kjell (1937-)
Kvinne og mann

Akvarell på papir, lysmål
73x50
Signert nede t.h.: Kjell Pahr-Iversen

Auksjonert onsdag 18. juni 2003 kl 19:00

Vurdering