Rumohr, Knut(1916-2002)
Komposisjon 1956
Pastell og blyant, lysmål
42x56
Signert og datert nede t.h.: Knut Rumohr-56
Vurdering
Auksjonert lørdag 19. august 2000 kl 15:00
Tilslag NOK 5 000
Pastell og blyant, lysmål
42x56
Vurdering