Auksjon lørdag 19. august 2000 kl 15:00
Rumohr, Knut(1916-2002)
Komposisjon 1956

Pastell og blyant, lysmål
42x56
Signert og datert nede t.h.: Knut Rumohr-56

Vurdering

Auksjonert lørdag 19. august 2000 kl 15:00

Tilslag NOK 5 000