Rosseland, Inggard(1914-)
Høstdag 1977
Olje på lerret
60x66
Signert og datert nede t.v.: I. Rosseland 77
Påtegnet med tittel på baksiden.
Vurdering
NOK 5 000
Auksjonert lørdag 19. august 2000 kl 15:00
Tilslag NOK 5 000
Olje på lerret
60x66
Vurdering
NOK 5 000