Auksjon lørdag 19. august 2000 kl 15:00
Rosseland, Inggard(1914-)
Høstdag 1977

Olje på lerret
60x66
Signert og datert nede t.v.: I. Rosseland 77

Påtegnet med tittel på baksiden.

Vurdering
NOK 5 000

Auksjonert lørdag 19. august 2000 kl 15:00

Tilslag NOK 5 000