Auksjon lørdag 19. august 2000 kl 15:00
Sann, Jacob(1874-1955)
Landskap med hus

Olje på lerret
72x80
Signert nede t. v.: Jacob Sann

Vurdering
NOK 4 000

Auksjonert lørdag 19. august 2000 kl 15:00

Tilslag NOK 2 000