Ukjent, kunstner
Kystlandskap i måneskinn
Olje på lerret
24x29
Signert noe utydelig nede t.h.: K.. m
Angivelig Kaulum.
Vurdering
NOK 4 000
Auksjonert onsdag 18. juni 2003 kl 19:00
Tilslag NOK 3 000
Olje på lerret
24x29
Angivelig Kaulum.
Vurdering
NOK 4 000