Sommerauksjon

Auksjon onsdag 18. juni 2003 kl 19:00

Oslo

Ukjent, kunstner
Kystlandskap i måneskinn

Olje på lerret
24x29
Signert noe utydelig nede t.h.: K.. m

Angivelig Kaulum.

Auksjonert onsdag 18. juni 2003 kl 19:00

Vurdering
NOK 4 000