Sommerauksjon

Auksjon onsdag 18. juni 2003 kl 19:00

Oslo

Risan, John Anton (1934-2018)
Komposisjon 1988

Olje på lerret
151x100
Signert nede t.h.: Risan

Datert nede t.v.: 1988.

Auksjonert onsdag 18. juni 2003 kl 19:00

Vurdering