Auksjon onsdag 18. juni 2003 kl 19:00
Risan, John Anton(1934-2018)
Komposisjon 1988

Olje på lerret
151x100
Signert nede t.h.: Risan

Datert nede t.v.: 1988.

Vurdering

Auksjonert onsdag 18. juni 2003 kl 19:00

Tilslag NOK 3 000