Risan, John Anton(1934-2018)
Komposisjon 1988
Olje på lerret
151x100
Signert nede t.h.: Risan
Datert nede t.v.: 1988.
Vurdering
Auksjonert onsdag 18. juni 2003 kl 19:00
Tilslag NOK 3 000
Olje på lerret
151x100
Signert nede t.h.: Risan
Datert nede t.v.: 1988.
Vurdering