Kihle, Harald(1905-1997)
Guro på Støylen
Litografi, lysmål
41x51
Signert nede t.h.: Harald Kihle
Nummerert nede t.v.: 132/150. Påtegnet med tittel nede t.v.
Vurdering
Auksjonert onsdag 18. juni 2003 kl 19:00
Tilslag NOK 10 500
Litografi, lysmål
41x51
Vurdering