Sommerauksjon

Auksjon onsdag 18. juni 2003 kl 19:00

Oslo

Kihle, Harald (1905-1997)
Guro på Støylen

Litografi, lysmål
41x51
Signert nede t.h.: Harald Kihle

Nummerert nede t.v.: 132/150. Påtegnet med tittel nede t.v.

Auksjonert onsdag 18. juni 2003 kl 19:00

Vurdering

Tilslag NOK 10 500