Kihle, Harald(1905-1997)
Prestegards-Kviten
Litografi, lysmål
43x51
Signert nede t.h.: Harald Kihle
Nummerert nede t.v.: 197/290.
Vurdering
Auksjonert onsdag 18. juni 2003 kl 19:00
Tilslag NOK 7 000
Litografi, lysmål
43x51
Nummerert nede t.v.: 197/290.
Vurdering