Sommerauksjon

Auksjon onsdag 18. juni 2003 kl 19:00

Oslo

Kihle, Harald (1905-1997)
Høylasset 1968

Litografi, lysmål
49x57
Signert og datert nede t.h.: Harald Kihle -68.

Nummerert nede t.v.: 38/100.

Auksjonert onsdag 18. juni 2003 kl 19:00

Vurdering

Tilslag NOK 11 500