Kihle, Harald(1905-1997)
Høylasset 1968
Litografi, lysmål
49x57
Signert og datert nede t.h.: Harald Kihle -68.
Nummerert nede t.v.: 38/100.
Vurdering
Auksjonert onsdag 18. juni 2003 kl 19:00
Tilslag NOK 11 500
Litografi, lysmål
49x57
Nummerert nede t.v.: 38/100.
Vurdering