Auksjon onsdag 18. juni 2003 kl 19:00
Kihle, Harald(1905-1997)
Lørdagskveld, Hakadal 1966

Litografi, lysmål
56x63
Signert og datert nede t.h.: Harald Kihle 1966

Nummerert nede t.v.: 43/130.

Vurdering

Auksjonert onsdag 18. juni 2003 kl 19:00

Tilslag NOK 9 500