Sommerauksjon

Auksjon onsdag 18. juni 2003 kl 19:00

Oslo

Kihle, Harald (1905-1997)
Lørdagskveld, Hakadal 1966

Litografi, lysmål
56x63
Signert og datert nede t.h.: Harald Kihle 1966

Nummerert nede t.v.: 43/130.

Auksjonert onsdag 18. juni 2003 kl 19:00

Vurdering