Kihle, Harald(1905-1997)
Lørdagskveld, Hakadal 1966
Litografi, lysmål
56x63
Signert og datert nede t.h.: Harald Kihle 1966
Nummerert nede t.v.: 43/130.
Vurdering
Auksjonert onsdag 18. juni 2003 kl 19:00
Tilslag NOK 9 500
Litografi, lysmål
56x63
Nummerert nede t.v.: 43/130.
Vurdering