Auksjon onsdag 18. juni 2003 kl 19:00
Kihle, Harald(1905-1997)
Guro rid til kyrkje

Litografi, lysmål
28x36
Signert nede t.h.: Harald Kihle

Påtegnet nede t.h.: Særtrykk (oppl. 50). Påtegnet med tittel nede t.v.

Vurdering
NOK 5 000

Auksjonert onsdag 18. juni 2003 kl 19:00

Tilslag NOK 4 000