Auksjon lørdag 19. august 2000 kl 15:00
Tiller, Lars(1924-1994)
Oppstilling med krukke, pipe og frukt 1947

Akvarell
33x27
Signert og datert nede t.v.: Lars Tiller -47

Vurdering
NOK 2 000

Auksjonert lørdag 19. august 2000 kl 15:00

Tilslag NOK 2 000