Tiller, Lars(1924-1994)
Oppstilling med krukke, pipe og frukt 1947
Akvarell
33x27
Signert og datert nede t.v.: Lars Tiller -47
Vurdering
NOK 2 000
Auksjonert lørdag 19. august 2000 kl 15:00
Tilslag NOK 2 000
Akvarell
33x27
Vurdering
NOK 2 000