Auksjon lørdag 19. august 2000 kl 15:00
Thorbjørnsen, Simon(1879-1951)
Strandgt. Vika 1930

Blandingsteknikk, lysmål
24x19, 24x34 og 24x19
3 ark montert i samme ramme. Alle signert nede t.h.: S Th.

Arket i midten påtegnet med tittel nede t.v. og datert nede t.h.

Vurdering
NOK 3 000

Auksjonert lørdag 19. august 2000 kl 15:00

Tilslag NOK 7 000